Він став чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих, адже кожен охочий може розвивати тут свої спортивні здібності. Спорудження спортмайданчика зі спеціальним покриттям, розміткою для ігрових видів спорту (міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу тощо) та необхідним обладнанням на вулиці Покровській у місті Решетилівці стало можливим завдяки тісній співпраці виконавчого комітету Решетилівської міської ради (голова громади — Оксана Дядюнова) та Полтавської обласної ради.
Загальна вартість виконаних на об’єкті робіт становить 2 мільйони 120 тисяч гривень. Спортивний майданчик побудовано за співфінансування з обласного бюджету (1 мільйон 345 тисяч гривень) та бюджету Решетилівської ОТГ (775 тисяч гривень).
«У Решетилівці це перший багатофункціональний спортивний майданчик, що розташований прямо в житловому масиві. І дуже хочеться, щоб він завжди був заповнений дітлахами, аби тут виростали нові чемпіони»
Урочиста церемонія відкриття цього спортмайданчика відбулася у п’ятницю, 21 серпня. При цьому було вирішено відійти від офіціозу і влаштувати для дітлахів, а також їхніх батьків, дідусів та бабусь справжнє свято. Відтак навіть для символічного перерізання стрічки запросили дітей — учасниць танцювального колективу «Золотий край» Центру культури і дозвілля «Оберіг» Решетилівської міської ради. У програмі заходу були турнір із командної гри — стрітболу, різноманітні ігри та конкурси. На переможців, а також кращу групу підтримки чекали подарунки.
«На цьому місці була просто заасфальтована ділянка. І хоч проектом було передбачене будівництво тут спортмайданчика, до цього майже 30 років усе ніяк не доходили руки, — розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. — Відтак діти ганяли м’яч просто на асфальті. Тому й виникла ось така ідея — побудувати повноцінний, класний, сучасний, багатофункціональний спортивний майданчик європейського зразка. Це стало можливим завдяки співфінансуванню з різних бюджетів. У Решетилівці це перший багатофункціональний спортивний майданчик, що розташований прямо в житловому масиві. І дуже хочеться, щоб він завжди був заповнений дітлахами, аби тут виростали нові чемпіони. Вірю, що цей спортмайданчик буде в місті не останнім».
16-річний Данило Денисов, котрий проживає неподалік від новозбудованого спортмайданчика, не приховує радості: «Мені подобаються подібні ініціативи дорослих: дуже класно, що тут, просто у дворі, з’явився прекрасний спеціалізований майданчик, де можна зібратися з хлопцями і провести час із користю для здоров’я. Я захоплююся танцями, а ще займаюся футболом, баскетболом, волейболом. І багато моїх друзів небайдужі до спорту, тож, переконаний, цей спортмайданчик ніколи не пустуватиме». — «Я полюбляю футбол, тож для мене як жителя цього мікрорайону новий спортмайданчик — як знахідка. Мати можливість прямо у своєму дворі займатися спортом — це дуже круто. Головне те, що це можна робити будь-коли, адже спортмайданчик завжди відкритий», — додає інший хлопчина — Денис Гребельник.
«Я переконаний: на те, аби діти й дорослі мали можливість займатися фізкультурою та спортом, піклуватися про своє тіло і зміцнювати здоров’я, завжди можна знайти кошти»
Молоде подружжя Геннадій Сук та Олена Романова — батьки двох малолітніх дітей Єгора і Єфима — зізнаються: «Наша родина з нетерпінням чекала завершення будівництва цього спортмайданчика, оскільки в нас підростають двоє синів: одному скоро виповниться 6 років, а другому — 8, он вони бігають із м’ячем. Обидва захоплюються спортом, зокрема й футболом. Старший син на змаганнях із греко-римської боротьби в Хоролі вже посів перше місце у своїй ваговій категорії. І менший син займається цією ж боротьбою, тренер стверджує, що й він природжений борець. Загалом у нас, як то кажуть, спортивна сімейка». За словами Олени, яка мешкає в сусідній 9-поверхівці 27 років, на цьому місці — просто на асфальті — гралося не одне покоління дітей. «При цьому м’яч нерідко летів то у грядку, то на проїжджу частину дороги — таким чином, у батьків було не надто спокійно на душі. Тож появі цього сучасного спортмайданчика усі, у кого є діти, дуже раді. Мені як матері відрадно те, що він огороджений, а отже, безпечний», — ділиться молода жінка.
«Створити ось такий спортмайданчик європейського зразка у звичайному дворі — це прекрасна ініціатива. Мені вже сказали, що я можу бути за воротаря, — жартує голова Решетилівського райвиконкому 1972—1984 років Іван Лисенко, котрий також мешкає в одній із сусідніх багатоповерхівок. — Як бачите, мені не сидиться вдома, бо моя правнучка Надя має невдовзі виступати у складі танцювального колективу. Вона займається «хіп-хопом», встигла навіть отримати першу нагороду — срібну медаль. А загалом маю вже трьох онуків і трьох правнуків. Звісно, у моєму дитинстві про такий спортмайданчик можна було тільки мріяти. І я радий, що мої мрії про те, аби дитинство онуків і правнуків було кращим за наше, здійснюються».
За словами голови Полтавської обласної ради, протягом останнього року в області відкрито 10 мультифункціональних спортмайданчиків подібного зразка й такої ж високої якості, один із них — буквально півтора тижня тому в Лохвиці. «Наша команда воліла б, аби кожен населений пункт Решетилівської об’єднаної територіальної громади мав спортивний майданчик подібного класу. І я переконаний: на те, аби діти й дорослі мали можливість займатися фізкультурою та спортом, піклуватися про своє тіло і зміцнювати здоров’я, завжди можна знайти кошти», — наголошує Олександр Біленький.
Ганна ЯРОВА
«Вечірня Полтава»
Додати новий коментар
Gaqbha
4.11 2022 - 19:18
Посилання
rocaltrol tablet <a href=