Пасічник перетворив ведмедів, які крали його мед, на дегустаторів

 

Пасічник із Туреччини виявився настільки винахідливим, що зробив із ведмедів дегустаторів. Виявилося, що дикі тварини знаються на якості, тож віддають перевагу найякіснішому меду.

Ібрагім Седеф, власник ферми і бджоляр, постійно страждав від нічних набігів ведмедів, які трощили його вулики. Як повідомляє «Еpochtimes», пасічник оточив вулики міцними клітками, але ведмеді все одно пробиралися до заповітного меду. «Вони визначили слабке місце клітки, зробили під нею лаз і дісталися до рам із сотами. Поїдаючи наш мед, ведмеді стали сильнішими. Відтак вони змогли забратися на важкодоступний контейнер, тож з’їли мед і там», — розповів бджоляр журналістам.

Зрештою Седеф вирішив встановити камери, щоб більш детально вивчити звички супротивника і винайти дієвий спосіб порятунку своїх медових запасів. Незабаром він зрозумів, що його ненаситні сусіди є одними з провідних експертів із меду. Як фермеру і фахівцю у сфері агротехніки, Седефу потрібен був хтось, хто міг би оцінити різні сорти меду, який виробляли його бджоли. Врешті-решт фермер накрив для ведмедів стіл, поставивши на нього великі чаші, у які було налито частування. Там було декілька видів солодощів: каштановий, цінний анзерський і квітковий мед, варення із соснових шишок, старий вишневий джем і яблука на закуску.

Седефу пощастило, бо виявилося, що у ведмедів надзвичайно витончений смак. Судячи з відео, вони дегустували різні ласощі, хоча практично не куштували джему. Найбільше їм сподобався квітковий і анзерський мед, який вважається одним із найдорожчих і найкорисніших у світі. Нектар для нього бджоли збирають із сотень різних квітів, які ростуть на турецькому плато Анзер, причому декілька десятків їхніх видів унікальні і зустрічаються тільки в цій місцині.

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 14 | Коментарів: 1


Додати новий коментар

Зображення користувача Szuutk.

brand rocaltrol <a href="https://rocaltrtn.com/">order rocaltrol 0.25mg without prescription</a> order rocaltrol without prescription