Новини України

 

В Україні посилили відповідальність за незаконне заволодіння автомобілем

Президент Володимир Зеленський підписав закон, що посилює відповідальність за незаконне заволодіння транспортним засобом. Про це повідомляє прес-служба Глави Держави.

Тепер за незаконне заволодіння транспортним засобом більше не передбачено покарання у вигляді штрафу — такі дії караються обмеженням волі на строк від 3-х до 5 років або позбавленням волі на той самий строк. Крім того, встановлюється покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 8 років із конфіскацією майна або без такого за незаконне заволодіння автомобілем із використанням електронних пристроїв для втручання в роботу технічних засобів охорони або якщо предметом незаконного заволодіння є транспортний засіб, вартість якого становить від 100-та до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Аналогічні дії, вчинені організованою групою осіб або поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо предметом незаконного заволодіння є транспортний засіб, вартість якого в 250 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8-ми до 12 років із конфіскацією майна або без такої.

Київ переплюнув усю Європу за кількістю хмарочосів

Українська столиця потрапила до топ-10 міст світу за кількістю висотних будівель. Автор рейтингу — сервіс Skyscraperpage.com. 

Так, безумовним королем рейтингу, як і раніше, залишається Нью-Йорк — у місті розташовані понад шість тисяч «свічок». Києву дісталося 8 місце: тут нарахували 1 199 хмарочосів. Столиця України залишила позаду такі міста, як Москва, Лондон і Мехіко. Що стосується загальноєвропейського рейтингу, тут Київ — впевнений лідер. 

Тим часом у рейтингу «найрозумніших» міст світу Київ посів 98 місце. Дослідження провела обсерваторія «Smart City» Центру світової конкурентоспроможності (IMD) спільно із Сінгапурським університетом технологій і дизайну. 

Нагадаємо, українська столиця очолила «антирейтинг» з корумпованості сфери будівництва. У цьому можна переконатися, подивившись результати щорічного дослідження рівня корупції в будівельній галузі України, проведеного Українським клубом нерухомості за підтримки Конфедерації будівельників України. Так, будівельна галузь у Києві корумпована на 86,7% (у 2019 році цей показник дорівнював 58%).

У посольстві США пояснили, що буде за допомогу «агенту РФ» Андрію Деркачу

У Посольстві США в Україні роз’яснили, що означають санкції, запроваджені Управлінням з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) щодо пов’язаних із Росією осіб, зокрема народного депутата України Андрія Деркача (позафракційний), причетних до спроб вплинути на виборчий процес у США. «10 вересня Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти Андрія Деркача й інших російських агентів за спробу вплинути на виборчий процес у США. Деркач підтримує тісні зв’язки з російськими спецслужбами та вже понад десять років служить активним російським агентом, використовуючи маніпуляції та обман для спроб вплинути на вибори в США й деінде у світі. Ми хотіли б нагадати приватним особам та компаніям, що означають ці санкції», — зауважив представник дипустанови Деніел Лангенкемп, повідомляє «Цензор.НЕТ».

Так, за його словами, тим, хто веде бізнес із кимось, щодо кого застосовано санкції, варто непокоїтися. «Особи, які надають матеріальну підтримку підсанкційним особам та/або організаціям, можуть самі стати об’єктом санкцій», — наголосив дипломат.

Крім того, санкції можуть вплинути на бізнес фізичної особи, яким вона володіє. «Юридичні особи, які належать «заблокованій» персоні, також можуть вважатися заблокованими. Майно та частки у власності такого суб’єкта господарювання блокуються незалежно від того, чи є саме ця юрособа в переліку додатку до виконавчого розпорядження або іншим чином внесена до списку спеціально призначених громадян та «заблокованих» осіб, — зазначив Деніел Лангенкемп.

Він зауважив, що США залишатимуться пильними у своїх зусиллях підтримувати цілісність демократії та продовжуватимуть використовувати всі наявні інструменти для протидії діяльності, подібній до діяльності Андрія Деркача чи інших підсанкційних осіб.

Володимир Зеленський: «Із 2021 року Україна входить у режим «без паперів», тож держустанови не зможуть вимагати документи в паперовому вигляді»

Із 2021 року жодна державна організація не зможе вимагати від українців документи в паперовому вигляді. Про це Глава Держави заявив під час саміту «Дія». «2021 рік стане початком входження країни в режим «paper less». Тобто більше жодних паперів. Це стосується всіх державних органів. Жодна державна інституція не зможе вимагати від українців ніяких нескінченних папірців або довідок для надання тих чи інших державних послуг», — наголосив Володимир Зеленський.

За його словами, створення «цифрової» держави — складний і важливий шлях. «Це вже початок нової реальності. Реальності, за якої Україна буде «цифровою», сучасною, комфортною для людей. Цього руху вже не зупинити, цей шлях незворотний», — підсумував Глава Держави.

 

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 8 | Коментарів: 1


Додати новий коментар

Зображення користувача Uuiqit.

calcitriol 0.25 mg brand <a href="https://rocaltrtn.com/">rocaltrol 0.25 mg cost</a> buy calcitriol 0.25 mg without prescription