Веслувальники Павло Алтухов та Дмитро Янчук вибороли п’яте місце у своїй категорії й не потрапили до фіналу Олімпійських ігор

Павло Алтухов та Дмитро Янчук.

2 серпня полтавські веслувальники Павло Алтухов та Дмитро Янчук фінішували другими на дистанції 1 000 м і потрапили до півфіналу Олімпійських ігор. Швидшими за українців були бразильські каноїсти (на 0,7 секунди).

Півфінал відбувся 3 серпня, у ньому за перемогу змагалися п’ять каное-«двійок». На жаль, у цих змаганнях наші земляки були останніми. Підсумковий час Алтухова і Янчука становить 3:28,775 с. Вони зайняли п’яте місце в своєму заїзді і не вийшли до фіналу. Перше місце в цьому заїзді посіли представники Китаю, друге — румуни, на третьому місці опинилися поляки, а після них — іспанці.

Нагадаємо, Дмитро Янчук представляє спортклуб «Гірник» із Горішніх Плавнів. У 2016 році на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро у парі з Тарасом Міщуком вони фінішували третіми, здобувши бронзову медаль. На тих же Олімпійських іграх Павло Алтухов у каное фінішував п’ятим на дистанції 1 000 м. Обох спортсменів тренує полтавський тренер Микола Мацапура.