Полтавські каратисти вибороли три медалі на всеукраїнському турнірі «Odesa Оpen»

Зліва направо: Катерина Бардиш, Владислав Канівець та Михайло Бардиш.

Цими днями в Одесі відбувся всеукраїнський турнір із карате «Odesa Open». Змагання проводили в розділах «Ката» (демонстрація техніки) та «Куміте» (контактні поєдинки). У них взяли участь спортсмени з Полтави, привізши звідти три нагороди.

У розділі «Куміте» третє місце серед кадетів посів Михайло Бардиш. Він змагався у ваговій категорії до 70 кг. У розділі «Ката» дві нагороди взяли Катерина Бардиш і тренер Владислав Канівець. Катерина стала другою серед кадеток, Владислав — третім серед дорослих чоловіків, повідомляє «Полтавщина Спорт».