Наші землячки-легкоатлетки завоювали два «срібла» на чемпіонаті України серед юнаків і дівчат

Праворуч — Анастасія Рєзнікова.

Цими днями в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2006-го і 2007 року народження. У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтавщини, і дві наші легкоатлетки повернулися додому зі срібними медалями.

Кременчужанка Анастасія Рєзнікова стала другою в семиборстві (біг на дистанції 100 м + стрибки у висоту + штовхання ядра + біг на дистанції 200 м + стрибки у довжину + метання списа + біг на дистанції 800 м). Так, набравши в сумі 4 202 очки, Анастасія завоювала «срібло». Перемогла харків’янка Альбіна Зайцева (4 386 очок), третє місце — у Дар’ї Рогової з Чернігова (3 709 очок).

Юлія Велика з Гребінки завоювала «срібло» зі стрибків у довжину. Юлія стрибнула на 5,34 м.

Перемогла тут Вероніка Пєнзарєва з Київщини (5,50 м). Третє місце у харків’янки Тетяни Вороніної (результат — 5,26 м).  Анастасію Рєзнікову до змагань готувала тренерка Вікторія Козлова, а Юлію Велику — тренерка Олена Тарасюк, повідомляє «Полтавщина Спорт».