Веслувальники з Полтавщини вибороли п'ять нагород на чемпіонаті Європи

Праворуч — Олег Кухарик.

Праворуч — Людмила Лузан.

6 червня у Познані завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтавщини, і в останній день змагань наші спортсмени вибороли три комплекти нагород різного гатунку.

Каноїстка Людмила Лузан продовжила свою тріумфальну медальну ходу. У перші два дні змагань вона завоювала два «золота» у каное-«одиночці» та каное-«двійці» на дистанції 500 м. Тепер же вона змагалася у спринті і також не залишилася без нагород. Людмила Лузан виборола «срібло» у каное-«одиночці» на дистанції 200 м. Вона фінішувала другою з часом 47,595 сек. Також Людмила Лузан у парі з Анастасією Четверіковою завоювала «бронзу» в каное-«двійці» на дистанції 200 м. Дівчата показали час 47,595 сек.

Ще одне «срібло» — у байдарці-«двійці» на дистанції 500 м — виборов Олег Кухарик, який змагався у парі з Дмитром Даниленком. Хлопці фінішували другими з часом 1,31,101 сек. Таким чином, за підсумками чемпіонату Європи, веслувальники з Полтавщини вибороли 5 медалей, 4 з яких на рахунку Людмили Лузан, повідомляє «Полтавщина Спорт».