Збірна нашої області завоювала першість на чемпіонаті України з гирьового спорту

21—23 травня в Полтаві на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків і дівчат (9—18 років). Протягом трьох днів 286 спортсменів змагалися в трьох дисциплінах.

У командному заліку перемогла, набравши максимальну кількість балів, збірна Полтавської області (509 очок). На другому місці — Харківська область (460 очок), на третьому — Житомирська (272 очки).

Збірну команду Полтавської області представили 74 спортсмени. Її основу склали спортсмени Карлівської та Ланнівської територіальних громад — 44 звитяжці, а також Полтавської (20), Лубенської (7) та Миргород-ської (8). Крім того, Полтавська область, як завжди, зайняла перше місце в командній естафеті за довгим циклом.