Кременчужанка Ярослава Ялисоветська завоювала «золото» командного чемпіонату Києва з легкої атлетики

Цими днями в Києві відбувся командний чемпіонат міста з легкої атлетики серед дорослих та юніорів, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтавщини, й одна наша легкоатлетка повернулася додому із золотою медаллю, повідомляє «Полтавщина Спорт».

Кременчужанка Ярослава Ялисоветська завоювала перше місце у бігу на дистанції 400 метрів із бар’єрами. Вона фінішувала першою з часом 1.03,65. Друге місце зайняла Катерина Артеменко з Черкащини (час — 1.06,14). Третє місце в Аліни Папченко з міста Бровари Київської області (час — 1.07,80).

До змагань Ярославу Ялисоветську готували тренери Олена Шилова та Олександр Голуб.