«Ворскла» перемагає «Минай» і виходить до Ліги Конференцій УЄФА на наступний сезон

9 травня в Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся останній матч «Ворскли» в сезоні 2020/2021 років. Команда Юрія Максимова приїхала до «Миная», який вже вилетів з Української Прем’єр-ліги. Закарпатська команда, найімовірніше, припинить своє існування після цього матчу, тож для підопічних Миколи Цимбала це був дійсно останній матч.

«Минай» — «Ворскла» — 1:2.

«Минай»: Попович, Пиняшко (Бойко, 70), Саків, Багабойко (Чушенко, 46), Ткачук, Ахмедзаде (Угочукву, 70), Лопирьонок, Хахльов (Мілевський, 76), Книш (Сніжко, 81), Малепе, Матіч.

Головний тренер — Микола Цимбал.

«Ворскла»: Різник, Яворський, Чеснаков, Сапай, Кане, Ребенок (Кравчук, 35), Скляр, Пуцлін, Тілль, Степанюк, Кулач (Кожевніков, 79).

Головний тренер — Юрій Максимов.

Голи: Хахльов (7, пен.) — Кане (14), Кулач (41, пен.).

Попри кадрові втрати Юрій Максимов вирішив не змінювати робочої схеми 3-5-3. Дмитро Різник зіграв у воротах. У захисті вийшли Володимир Чеснаков, Сергій Яворський і Вадим Сапай. Олександр Скляр і Давід Пуцлін зіграли в опорній зоні. Павло Ребенок та Ібрахім Кане на позиціях латералів закривали лівий і правий фланг відповідно. На вістрі атаки вийшли Руслан Степанюк і Владислав Кулач, а під ними розташувався Олів’є Тілль.

На початку матчу все пішло не так. На 6-й хвилині після прострілу з лівого флангу «Миная» м’яч влучив у руку Владиславу Кулачу. Тож арбітр вказав на точку, а Олексій Хахльов чітко реалізував пенальті — 1:0. «Ворскла» швидко відігралася й, можна сказати, реалізувала свій перший гольовий момент. На 14-й хвилині Руслан Степанюк прийняв вертикальну передачу з глибини поля і в оточенні двох захисників відкинув під удар Ібрахіма Кане. Ібрахім же точно пробив у дальній кут воріт — 1:1.

Уперед «Ворскла» вийшла так само, як і «Минай» — після пенальті через гру рукою. На 39-й хвилині захисники ужгородців подарували «ворсклянам» м’яч на своїй половині поля. Круглий опинився у Тілля, і Олів’є потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. М’яч летів у ворота, але влучив у відставлене зап’ястя Матіча. Арбітр знову призначив пенальті, яке без проблем реалізував Владислав Кулач — 1:2.

У другому таймі теж ледь не стався швидкий пенальті. Рустам Ахмедзаде обійшов Сергія Яворського, увірвався до штрафного майданчика, пішов на Дмитра Різника і впав. Як виявилося, впав він із власної волі, тож замість пенальті Рустам отримав «жовту» картку за симуляцію.

У другій половині полтавці грали прагматично на утримання рахунку. Оскільки вони вели лише в один м’яч, це було небезпечно. Втім, «ворскляни» впоралися, незважаючи на атакувальні заміни Миколи Цимбала. Тим паче, що догравати господарям довелося у меншості — Одуеньї Угочукву травмувався, а замін вже не було.