Спортсмен із Полтави завоював золоту та дві срібні медалі на міжнародному турнірі з плавання

Олексій Вірченко.

20-річний спортсмен із Полтави Олексій Вірченко завоював «золото» та два «срібла» на міжнародному турнірі з параплавання в Італії. Загалом паралімпійська збірна України показала непогані результати: 6 плавців вибороли 22 нагороди — 8 золотих, 10 срібних та 4 бронзових медалі.

Міжнародний турнір проводився серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору 13—19 квітня у місті Ліньяно-Сабб’ядоро в Італії. У турнірі взяли участь 194 спортсмени з 54 країн світу. Головною метою участі у змаганнях було проходження спортсменами медичної класифікації до Паралімпійських ігор у Токіо, повідомляють на сайті Полтавської облдержадміністрації.

Олексій Вірченко здобув перше місце на дистанції 50 метрів вільним стилем та другі місця у запливах на 100 метрів на спині і 100 метрів батерфляєм. Тренує спортсмена Ілля Калайда.