Олександр Хижняк — переможець турніру «Странджа-2021»

Цими днями в болгарській столиці Софії відбувся міжнародний боксерський турнір — «Странджа-2021». У змаганнях у складі збірної України взяли участь троє представників Полтавщини, й один із них — полтавець Олександр Хижняк — завоював «золото», повідомляє «Полтавщина Спорт».

Олександр став кращим у ваговій категорії до 75 кг. У першому поєдинку в першому раунді він нокаутував бразильця Ісаліаса Рібейро. У другому — «полтавський танк» проїхався по турецькому боксеру Серхату Гюлеру і переміг того за одноголосним рішенням суддів. У півфіналі Олександр нокаутував молдаванина Андрея Време. У фіналі полтавець мав боксувати проти росіянина Павла Сосуліна, проте той не вийшов на фінал, тож Олександр Хижняк достроково переміг у турнірі.

У цьому турнірі також взяли участь кременчужанка Маріанна Басанець та Ганна Охота з Горішніх Плавнів. Дівчата залишилися без медалей.