Полтавський боксер Олександр Погребняк завоював «срібло» на міжнародному турнірі пам’яті Олександра Асауленка

У червоній формі — Олександр Погребняк.

Цими днями в Кривому Розі відбувся міжнародний турнір із боксу пам’яті майстра спорту Олександра Асауленка. У змаганнях взяли участь спортсмени з України, Узбекистану, Ізраїля та Казахстану. Серед українців були й представники Полтавщини, і у нас є свій призер, повідомляє «Полтавщина Спорт».

Полтавець Олександр Погребняк завоював «срібло» у ваговій категорії до 81 кг. Він одноголосним рішенням суддів переміг львів’янина Богдана Градова, а потім у другому раунді нокаутував Жасулана Омара з Казахстану. Втім, у фіналі Олександр поступився киянину Миколі Плясовиці. Таким чином, полтавець посів друге місце. До змагань Олександра готував полтавський тренер Станіслав Гребеник.