ХК «Кременчук» у цікавій боротьбі переміг «Крижаних Вовків»

7 лютого в Кременчуці відбувся матч 32-го туру чемпіонату УХЛ Паріматч, в якому кременчужани перемогли «Крижаних Вовків» — 4:2. Підопічні Олександра Савицького знову поновили рекорд ліги цього сезону — вже 15 гру поспіль набирають залікові бали. Після 31 поєдинку вони мають у своєму активі 50 очок і посідають друге місце у турнірній таблиці. Наступну зустріч чемпіон України — ХК «Кременчук» — зіграє також вдома на арені «Айсберг» 10 лютого о 18.00 проти «Білого Барса».

Із самого початку кременчужани чимдуж атакували ворота суперника, але воротар «вовків» грав відмінно. На 8-й хвилині юний Тимофій Савицький гарними фінтами все-таки обманув голкіпера та відкрив рахунок у матчі, закинувши свою другу шайбу в сезоні.

У середині другого періоду найкращий захисник-бомбардир ліги Сергій Дорофєєв, який останнім часом посилив склад киян, фірмовим кидком пробив В’ячеслава Новицького. Однак ще до закінчення ігрового відрізка в складі господарів відзначилися Дмитро Созонов і Ілля Смирнов.

У третьому періоді «Кременчук» половину «двадцятихвилинки» провів у меншості, і гості мали чудову можливість цим скористатися. Кременчужани не тільки відбивалися, а й створювали непогані гольові моменти. Незадовго до закінчення основного часу Олександр Панков все-таки скоротив відставання «Крижаних Вовків» до мінімуму, і на останній хвилині, враховуючи чисельну перевагу киян, гості випустили шостого польового гравця. Але Олександру Пуксу вдалося відправити шайбу в порожні ворота і встановити на табло підсумковий рахунок: 4:2. Додамо, що наприкінці матчу в бою зійшлися найкращий бомбардир кременчужан Андрій Денискін та канадець Кайл Хеффернан, і все ж переміг Андрій.

«Кременчук» — «Крижані Вовки» — 4:2 (1:0; 2:1; 1:0).

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов — Яковлєв, Хрішпенц — Варава, Грицьких — Толстушко, Александров — Алексюк; Кисельов (К) — Серанов — Орлов, Созонов — Пукс (А) — Тютченко, Савицький — Гриценко (А) — Ворона, Коробов — Смирнов — Денискін.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов — Дорофєєв (К), Макаров — Павлов, Сисоєв — Лучніков; Маландін — Сурін (А) — Панков (А), Хеффернан — Орлов — Хеффернан, Калинич — Неверов — Сібілевіч, Андрющенко, Черемнов.