Спорт

«Ворскла» в Туреччині розгромила чемпіона Косово

Як розповіли у прес-службі «зелено-білих», черговий спаринг команди Юрія Максимова відбувся за повної переваги «ворсклян». На початку зустрічі Владислав Кулач став автором першого гола на матчі, відзначившись із пенальті вже на 14-й хвилині. Після перерви біля воріт косоварів відзначалися також Руслан Степанюк, Ібрахім Кане, Дмитро Щербак, а все той же Владислав Кулач оформив дубль — 5:0.

Примітно, що раніше «Ворскла» зазнала поразки від косоварських «Балканів» (1:2), а також зіграла внічию із сербською «Младостю» (2:2).

«Кубок Пожечевського-2021»: анонс матчів першого туру

3 лютого в Миргороді розпочнеться традиційний зимовий футбольний турнір — «Кубок Пожечевського-2021». Змагання розпочнуть дві команди з Миргородського району — ФК «Миргород» та ФК «Грунь» (Краснолуцька ОТГ). Загалом у першому турі відбудуться такі поєдинки.

ФК «Лубни» — «Комишня» (Комишнянська ОТГ) (11.00);

«Бордо» (Хорол) — «Харчовик» (Заводське) (14.00).

Усі матчі відбудуться на миргородському стадіоні «Старт».

Календар матчів другої частини чемпіонату України з футзалу

Як повідомляє «Полтавщина Спорт», цього сезону в змаганнях візьмуть участь одразу дві команди з Полтавщини — Полтавської ДЮСШ імені Олексія Бутовського та «Лідер-Збірна Полтавської області» (далі — «Лідер-ЗПО»), де зібрані вихованці ДЮСШ із Кобеляк та Гребінки.

Четвертий тур (5—7 лютого):

«Mezzo-ЗХО» — «ЗХО-Тесла»;

«Лідер-ЗПО» — ДЮСШ імені Олексія Бутовського.

П’ятий тур (12—14 лютого):

«Лідер-ЗПО» — «Mezzo-ЗХО»;

ДЮСШ імені Олексія Бутовського — «Тесла».

Шостий тур (19—21 лютого):

«Mezzo-ЗХО» — ДЮСШ імені Олексія Бутовського;

«ЗХО-Тесла» — «Лідер-ЗПО».

Матчі другого етапу, де команди з усіх груп вже змагатимуться за чемпіонство і призові місця, розпочнуться 26—28 лютого і триватимуть до початку квітня.