Легкоатлетки з Полтавщини завоювали дві медалі на «Різдвяних стартах-2021»

Наталія-Вікторія Хамула.

Ярослава Ялисоветська.

Цими днями в Києві відбулися всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти-2021». У турнірі взяли участь спортсмени з Полтавщини, й дві наші легкоатлетки привезли додому медалі різного гатунку.

Кременчужанка Наталія-Вікторія Хамула завоювала «срібло» в стрибках у довжину. Наша спортсменка показала результат 5,87 метра. Перше місце зайняла Анна Луньова з Харківщини (результат — 6,05 метра), а третє — спортсменка з Київщини Анастасія Черемісіна (результат — 5,81 метра).

«Бронзу» у бігу на дистанції 400 метрів завоювала кременчужанка Ярослава Ялисоветська. Вона прийшла до фінішу з часом 58,1 секунди. Перше місце у Марії Буряк із Київщини (час — 56,1 секунди). Другою стала киянка Наталія Пироженко-Чорномаз (час — 56,14 секунди).

Наталію-Вікторію Хамулу до змагань готували тренери Вікторія Козлова та Оксана Хом’як, а Ярославу Ялисоветську — Олена Шилова та Олександр Голуб, повідомляє «Полтавщина Спорт».