«Динамо» з перевагою у два м’ячі долає «Ворсклу»

Матч відбувся в суботу, 28 листопада, у Києві на НСК «Олімпійський». Дати бій «Динамо» третій команді турнірної таблиці не вийшло. Перший тайм гості відбігали без моментів, а у свої ворота отримали три м'ячі, два з яких були зараховані. Рахунок відкрили на 14-й хвилині. Після пасу від Беньяміна Вербича відзначився Віктор Циганков — 1:0. На 20-й хвилині після класного удару Де Пени був забитий другий гол. Втім, суддя скасував його. На 36-й хвилині «динамівці» забили другий гол. На випередження із захисником зіграв Беньямін Вербич, який пробив у кут воріт Олександра Ткаченка, — 2:0.

У другому таймі перевага знову виявилася на боці киян. На 66-й хвилині «Ворскла» створила перший і єдиний момент біля воріт «Динамо». Після удару Руслана Степанюка метрів із десяти «Динамо» виручив Георгій Бущан. На 70-й хвилині рахунок міг стати 3:0, але після удару Богдана Лєднєва м'яч із кута воріт вибив захисник полтавців. На 80-й хвилині воротар «Ворскли» знову продемонстрував чудову реакцію після удару Віктора Циганкова. За три хвилини «Динамо» залишається в меншості. Ілля Забарний при падінні зачепив гравця «Ворскли», після чого рефері прийняв рішення про вилучення «динамівця». Втім, кількісна перевага «Ворскли» не дала команді жодної переваги біля воріт киян, і рахунок до кінця поєдинку залишився незмінним.