«Краматорськ» узяв реванш у «Сокола»

22 листопада відбувся третій поєдинок 10-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги «Парі-Матч», в якому київський ХК «Сокіл» вдруге за три дні приймав ХК «Краматорськ». Другий поєдинок поспіль «Краматорськ» почав більш активно, змушуючи супротивника йти в оборону. Однак постійний пресинг із боку гостей результату так і не дав. А ось «Сокіл» зміг використати відразу два моменти біля воріт Михайла Шевчука — з різницею в 1 хвилину по черзі відзначилися Богдан Ступак і Віктор Гончаренко.

Відіграватися «Краматорськ» почав іще до першої сирени — для своєї команди рахунок відкрив Артем Сурсов. А на старті другого періоду Микола Столяренко з передачі Андрія Жвачкіна зрівняв цифри на табло, і команди змушені були починати спочатку. Увесь другий період вони провели в гострій і непоступливій боротьбі, переможцями з якої вийшли голкіпери. Ситуація змінилася рівно за 25 секунд до кінця «двадцятихвилинки», коли Микола Столяренко оформив дубль і вперше в матчі вивів свою команду вперед.

Фактично третій період минув із тим же рахунком на табло — 3:2 — на користь краматорського клубу. А під кінець зустрічі Айнарс Подзіньш забив четверту шайбу у ворота «Сокола», знявши питання про переможця зустрічі — 4:2. Таким чином, «Краматорськ» узяв реванш у киян за поразку в першій очній зустрічі.

«Сокіл» — «Краматорськ» — 2:4 (2:1, 0:2, 0:1).

«Сокіл»: Пеленський (Кубрицький); Олендаренко — Сушков, Сисак — Платонов, Фірсов — Павлов; Гончаренко — Німенко (А) — Міхнов (А), Середницький — Симчук — Морозов (К), Панченко — Ступак — Сиротенко, Гільманов — Смирнов — Пойманов.

«Краматорськ»: Шевчук (Коровай); Пахмурін — Воронін, Полухін — Таран, Зуєв — Гринкевич, Панков; Ципнятов — Сурсов — Подзіньш, Кривошапкін — Карпенко — Геворкян, Гринь — Столяренко — Жвачкін.