Дубль Вадима Агєєва приніс перемогу «Маріуполю» в матчі проти «Білого Барса»

22 листопада в Маріуполі відбувся четвертий поєдинок 10-го туру Української хокейної ліги «Парі-Матч», в якому місцевий клуб приймав білоцерківський ХК «Білий Барс». Вже на старті матчу могли відзначитися гості, але воротар «Маріуполя» Максим Дуве врятував команду. Через пару хвилин гольовою атакою відповіли господарі майданчика — тепер уже Кирилу Кучеру довелося рятувати «Барса» від кидка Володимира Чердака.

Тим не менш «сталеві чайки» все ж відкрили рахунок першими — на 7-й хвилині «Маріуполь» провів атаку: Ухін віддав пас Дурдиєву, а той,  довго не зволікаючи, з розвороту закинув шайбу в нижній кут — 1:0. Після пропущеного гола гості пішли вперед, але їхні спроби відігратися не мали серйозних гольових шансів. У господарів, навпаки, гольові моменти були. Один із них на 17-й хвилині втілився в гол. Після кидка Володимира Чердака шайба пройшла крізь Кирила Кучера і покотилася у ворота — почалася метушня, і першим на добивання встиг Вадим Агєєв — 2:0. Таким чином, на першу перерву команди пішли з рахунком на користь господарів.

До екватора поєдинку «чайки» закинули ще одну шайбу і, здавалося, поклали кінець інтризі, але в підсумку пропущена шайба стала для «барсів» початком «камбека» в другому періоді. Спочатку Роман Благий, а потім і Денис Бородай звели відставання білоцерківців до мінімуму. Кінцівка періоду минула в напруженій боротьбі з невеликою перевагою «барсів», але рахунок до другої перерви так і не змінився — 3:2.

Третій період почався з ударної «п'ятихви-линки». Спочатку Кирило Бондаренко закинув для «Маріуполя» четверту шайбу, а потім Денис Бородай знову скоротив відставання гостей до мінімуму — 4:3. Пропущена шайба лише підбила господарів майданчика, і вони відповіли відразу двома влучними кидками. Спочатку маріупольці реалізували більшість — 5:3, а потім свій сольний прохід завершив голом Вадим Агєєв — 6:3. Кінцівка матчу минула в напруженій грі, де ще однією шайбою відзначилися гості — за 2 хвилини до кінця Дмитро Даниленко зміг переграти Максима Дуве і забити четвертий гол. Матч завершився з рахунком 6:4 на користь «Маріуполя». Таким чином, господарі змогли здобути свою другу перемогу поспіль.

«Маріуполь» — «Білий Барс» — 6:4 (2:0, 1:2, 3:2).

«Маріуполь»: Дуве (Качула); Петрухно — Сірченко, Скурихін — Гуров, Костарєв — Цикало, Філімонов; Чердак — Мазур — Агєєв, Мостовий — Коваленко — Луговий, Кобяков — Ромащенко — Бондаренко, Дурдиєв — Ухін — Олійник.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник — Грицюк, Кравець — Ядловський, Будько — Логач; Благой — Даниленко — Мороз, Грабовецький — Качан — Бородай, Тищенко — Ружніков — Лєсников, Койда — Резюк.