«Герой Бухареста»: відомий екс-гравець «Ворскли» став тренером

Олег Бараннік успішно склав іспити та отримав тренерський «D-диплом». Про це розповіли у ГО «Асоціація футболу Полтавщини».

«Двадцять один тренер із різних регіонів України отримав «D-диплом» УАФ та ліцензії національного рівня. З 2-го по 9 жовтня на навчально-тренувальній базі ФК «Ворскла» проводилася підготовка другої групи тренерів із футболу за програмою «D-диплом УАФ» (керівник — кандидат педагогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Олександр Свєртнєв)», — йдеться в повідомленні.

Успішно завершив тренерські курси Олег Бараннік — колишній професійний футболіст. З 2003-го по 2008 рік він виступав у ДЮФЛ за полтавську «Молодь». Потім грав за школу київського «Динамо», у 2009 році команда стала чемпіоном України серед 17-річних гравців. Улітку 2010 року перейшов до полтавської «Ворскли». У Прем’єр-лізі України дебютував 2 жовтня 2010 року у виїзному матчі проти луганської «Зорі» (1:1). У січні 2011 року підписав із клубом нову трирічну угоду. 18 серпня того ж року дебютував у єврокубках у матчі кваліфікації Ліги Європи проти румунської команди «Динамо» (Бухарест) (2:1), Олег Бараннік вийшов на 87-й хвилині замість Івана Кривошеєнка. У грі 26 серпня (2:3) вийшов на 64-й хвилині замість Ахмеда Янузі. На 72-й та 78-й хвилинах оформив дубль у ворота Крістіана Белдегеряна. У підсумку «Ворскла» обіграла «Динамо» із загальним рахунком 5:3 і потрапила до групового етапу. Після матчу головний тренер «Ворскли» Микола Павлов пообіцяв «вибити» у керівництва клубу для Олега підвищення зарплати. Дебютний гол у Прем’єр-лізі України забив 3 травня 2014 року у виїзному матчі проти запорізького «Металурга» (0:1). І вже 1 вересня 2016 року було офіційно оголошено про перехід гравця до складу горішньоплавнівського «Гірника-спорт» на умовах оренди до 30 листопада того ж року. Улітку 2017 року Олег Бараннік перейшов до першолігової «Полтави».