Дублі Миколи Кисельова й Олександра Коробова, а також хет-трик Андрія Денискіна допомогли «Кременчуку» обіграти «Білого Барса»

9 листопада в Кременчуці відбувся перший поєдинок 6-го туру Української хокейної ліги «Парі-Матч», в якому чемпіон України — ХК «Кременчук» — на своєму майданчику приймав команду білоцерківського ХК «Білий Барс». Стартові п'ять хвилин гри минули в боротьбі. Правда, на 4-й хвилині у нападника «Білого Барса» Дениса Бородая був стовідсотковий гольовий момент, але спочатку Ігор Давлетшин, а потім і захисники «Кременчука» не дали шайбі залетіти у ворота. Після такого зухвалого випаду гостей господарям знадобилися дві атаки, щоб забити першими. І якщо в першому моменті кіпер «барсів» Василь Полгороднік врятував їх, то в другому, на 10-й хвилині, врятувати вже не вдалося. Дмитро Созонов і Єгор Серанов скористалися помилкою захисників «Білого Барса» й вивели на ударну позицію свого капітана, який точним кидком відкрив рахунок у матчі.

Після шайби Миколи Кисельова команди додали швидкості. Гольові моменти стали все частіше і частіше виникати біля воріт обох команд. Гості старалися зрівняти рахунок, а господарі — подвоїти. І все ж кременчужанам вдалося забити другий гол, при цьому вдало зіграв Олександр Коробов — 2:0. Хокеїсти «Білого Барса» не опустили рук і пішли вперед. За 24 секунди до кінця першого періоду їм вдалося скоротити рахунок до мінімуму. Артем Гребеник віддав точну передачу Артему Грабовецькому, а той не розгубився перед Микитою Гордюшиним і спокійно його обіграв — 2:1.

Другий період жваво почав «Кременчук». Завдяки своїй активності хокеїсти «Кременчука» змусили захисників «Білого Барса» помилитися, і на 25-й хвилині Дмитро Созонов із передачі Миколи Кисельова забив третю шайбу — 3:1. Але через хвилину білоцерківці знову змінили рахунок. Роман Благий із першого разу не зміг переграти Микиту Гордюшина, але завдяки пасу від Дмитра Даниленка форвард «барсів» забив у падінні красивий гол — 3:2. Через дві хвилини кременчужани знову закинули. Цього разу Андрій Денискін все ж зміг пробити у ворота Василя Полгородніка. Правда, для цього йому знадобилося зробити три кидки протягом півтори хвилини. Але через іще дві хвилини гостям знову вдалося скоротити рахунок до однієї шайби завдяки результативному кидку з гострого кута Дмитра Даниленка — 4:3.

Але на цьому гольові «гойдалки» не закінчилися. На 32-й хвилині Микола Кисельов реалізував вихід один на один із Василем Полгородніком і знову збільшив рахунок на дві шайби — 5:3. До кінця періоду господарі двічі були близькі до того, щоб забити, але в обох випадках гостей рятував їхній воротар.

Заключна «двадцятихвилинка» минула за сценарієм попередньої. Різниця була тільки в тому, що закидали господарі, а «барси», як не намагалися, не реалізували жодного свого гольового моменту. На відміну від своїх візаві за господарів ще двічі відзначався Андрій Денискін і один раз — Олександр Коробов.

Варто відзначити, що на 45-й хвилині кременчужани не змогли реалізувати буліт. У результаті зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 8:3.

«Кременчук» — «Білий Барс» — 8:3 (2:1, 3:2, 3:0).

«Кременчук»: Давлетшин (Гордюшин); Бабрусев — Григорян, Хрішпенц — Алексюк, Грицьких — Толстушко, Яковлєв — Варава; Кисельов (К) — Серанов — Созонов, Савицький — Волков — Пукс (А), Савченко — Гриценко (А) — Ворона, Коробов — Дубінін — Денискін.

«Білий Барс»: Полгороднік (Сулима); Грицюк — Кравець, Будько — Таран (А), Ядловський (А) — Собко, Кисельов — Резюка; Благой (К) — Даниленко — Мороз, Грабовецький — Гребеник — Бородай, Ромахін — Резюк — Петрошенко.