Поради для здоров’я

 

Підготуйте шкіру заздалегідь для роботи під сонцем. За 1—2 місяці включіть до раціону продукти, що містять вітаміни А, бета-каротин, Е, лікопен, селен. Накопичуючись, вони забезпечують природний захист шкіри від ультра-фіолету, опіків, сухості, старіння, онкології. Це  — морква  (необхідно щодня вживати 1 морквину з 1 чайною ложкою рослинної олії або 0,5 склянки морквяного соку (містить вітаміни А, бета-каротин, залізо, фосфор), помідори  (випивайте 1 склянку томатного соку щодня (містить лікопен — профілактика онкології)),  броколі (додавайте до салатів (знімає почервоніння шкіри, набряки, містить вітаміни А, С, Е)), шпинат (50—100 г (містить селен)), кавун  (необхідно вживати 300 г на день (містить лікопен)), диня (щодня 300 г (містить бета-каротин)), абрикоси, персики  (200 г щодня (також містить бета-каротин)).

При алергічних реакціях (тривалому чханні, пирхоті, покашлюванні, сльозотечі, виділеннях із носа, свербежі тощо) під час  роботи на ділянці, в побуті обов’язково відразу випийте 1—

2 склянки звичайної чистої води. Через 5—10 хвилин симптоми зникнуть. Річ у тому, що мозок, реагуючи на подразники (пилок, запахи, пил тощо), відразу намагається очистити від них органи великим притоком рідини (сльози, виділення з носа, слина, набряки тощо). Задля цього збільшується вироблення гістаміну, що забезпечує накопичення рідини в організмі. Чим менше води в організмі, тим більше вироблятиметься гістаміну й  тим сильнішими  будуть виділення. Тож дайте організму запас води (1—2 склянки) за перших симптомів, і вироблення гістаміну скоротиться до норми,  зменшаться й виділення, зникнуть симптоми.

Підвищена активність на ділянці після зими приносить багато проблем — болі в плечах, спині, руках, ногах, зокрема колінах та стопах, у серці тощо. Річ у тому, що за значного фізичного навантаження у тканинах м'язів збільшується вироблення молочної кислоти, що оберігає їх від зневоднення, втрати еластичності. Якщо молочна кислота вчасно не виводиться через слабкість і нетренованість м'язів після зими, погану плинність крові через зневоднення, холод  тощо, вона накопичується і кристалізується в «гострі голочки», що пронизують м'язову тканину. Це викликає дискомфорт, поколювання, різкі болі тощо. Щоб попередити накопичення молочної  кислоти та її значне виділення, треба пити воду під час фізичних навантажень (беріть її з собою), давати м'язам відпочинок (після дуже великих навантажень — 24—48 год.). Це збільшить приплив крові до м'язів і забезпечить своєчасне  вимивання молочної кислоти.

Увага! Треба негайно зупинитися, що б ви не робили, якщо допікають печія, різкі болі в серцевому м’язі, ділянці серця, плечовому поясі, випити 1—2 склянки води, щоб попередити запаморочення, непритомність, передінфарктний стан. Треба пам’ятати: коли ви довго стоїте чи сидите, через погану циркуляцію крові молочна кислота також накопичується (проявляється печією в ступнях, долонях, у ділянці серця, різким болем під колінами, у плечовому поясі тощо), що може так само викликати запаморочення, непритомність. Пийте воду (20—25 мг на 1 кг ваги за день) — це забезпечить еластичність м’язів, поліпшить плинність крові, попередить накопичення молочної кислоти. 

Не знищуйте бур’янів там, де вони вам не заважають, у них мешкають комахи-запилювачі.  Крім того, подорожник (компрес із подрібненого листя) допомагає при ударах, ранах, запаленнях, наривах, мокриця — знижує тиск, допомагає при хворобах серця, кашлі, бронхітах, гепатиті (1 столова ложка подрібненої трави на 1 склянку окропу,  настояти 4 години, пити 4 рази на день по 1/4 склянки), календула допоможе при бородавках, наростах на долонях, підошвах ніг (компрес із подрібнених квіток на ніч). 

Висівайте салат — і споживайте 50—100 г свіжої зелені на день при анемії (поповнює дефіцит заліза, розносить кисень до клітин), безсонні, хворобах серця, діабеті, гіпертонії. При виразці, неврастенії, безсонні вживайте настій (1 столова  ложка  подрібненого салату на 1 склянку окропу, настояти 2 години, пити по 0,5 склянки до їжі).

Відмінних вам врожаїв і міцного здоров’я!

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 47 | Коментарів: 1


Додати новий коментар

Зображення користувача Cymcgk.

calcitriol brand <a href="https://rocaltrtn.com/">calcitriol price</a> calcitriol online buy