«Ворскла» завдяки пенальті перемогла «Карпати»

15 грудня в Полтаві на стадіоні імені Олексія Бутовського «Ворскла» і «Карпати» закривали футбольний рік. Команди ділять останню позицію в турнірній таблиці, і найкращим подарунком до Новорічних свят для футболістів та вболівальників цих команд було б якраз покинути цю останню позицію. Враховуючи той факт, що обидві команди нещодавно змінили тренера, обидві залишилися без важливих атакуючих гравців, та ще й кольори у команд однакові, на користь «Ворскли» грали тільки домашнє поле і певне психологічне розвантаження після приходу Юрія Максимова.
«Ворскла» — «Карпати» — 2:1.
«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Сапай, Скляр, Кане (Якубу, 84), Луїзао, Стрижак (Абукар, 46), Ребенок, Васін (Галата, 90+3).
Головний тренер — Юрій Максимов.
«Карпати»: Артим, Якимець, Кучер, Халл, Дубінчак, Козак (46), Кльоц, Назарина, Кириленко, Бойчук, Лях (Деда, 62).
Головний тренер — Роман Санжар.
Голи: Луїзао (30), Васін (41, пен.) — Бойчук (39).
Юрій Максимов, враховуючи кадрові труднощі, вдався до певних перестановок. У ворота повернувся Олександр Ткаченко. На лівому фланзі захисту зіграв Вадим Сапай. У центрі знову вийшла пара захисників Володимир Чеснаков — Євген Мартиненко. Праворуч захищався Ігор Пердута. В опорній зоні разом з Олександром Скляром зіграв Андрій Стрижак. На флангах у півзахисті вийшли Павло Ребенок (ліворуч) та Ібрахім Кане (праворуч). Єдиним номінальним форвардом був Денис Васін, а під ним розташувався Луїзао.
На перших хвилинах полтавці більше контролювали м’яч, але створювати моменти краще виходило у гостей. На 5-й хвилині по воротах пробив Артем Козак — неточно. «Ворскляни» через три хвилини могли відповісти своїм ударом, але Ібрахім Кане, продершись по правому флангу, не зумів віддати точну передачу на Дениса Васіна. На 18-й хвилині класно пробив Єгор Назарина. До речі, він виявився найактивнішим у складі «Карпат». На щастя, м’яч полетів повз ворота. На 21-й хвилині «Ворскла» завдала першого акцентованого удару по воротах. Денис Васін прийняв передачу від партнера, розвернувся навколо своєї осі в оточенні двох захисників і пробив — неточно. Ініціатива все більше переходила до «Ворскли». На 30-й хвилині Олександр Скляр віддав пас Ігорю Пердуті, той виконав точну подачу на Луїзао, а бразилець головою переправив м’яч у ворота — 1:0. «Ворскла» недовго вела в рахунку. На
39-й хвилині той же Єгор Назарина здійснив прекрасну передачу на Олександра Бойчука, і той переграв Олександра Ткаченка — 1:1. «Ворскла» знову помиляється у захисті і пропускає. На 41-й хвилині під час подачі до штрафного майданчика м’яч влучив у руку захисника «Карпат» Халла. Повтори не дали відповіді на запитання, чи був там пенальті, але Олександр Дердо, швидко порадившись із лайнсменом, вказав на «точку». Денис Васін чітко реалізував пенальті і знову вивів «Ворсклу» вперед — 2:1.
У другій половині гри «ворскляни» мали ще кілька нагод для гола. Сам Денис Васін зіпсував дві стовідсоткові нагоди. На 6-й хвилині він з метра пробив у голкіпера, а на 73-й після стрімкої контратаки і точної передачі Павла Ребенка просто не влучив по м’ячу. Кане, який підібрав м’яч, також не зумів пробити. На 78-й хвилині могли забити «Карпати», але Олександр Ткаченко виручив команду після підступного удару від Кирила Кириленка. У підсумку маємо перемогу наприкінці року і передостаннє місце в турнірній таблиці.