«Ворскла» на виїзді програла «Олександрії»

7 грудня в Олександрії на полі КСК «Ніка» відбувся матч 17-го туру Української Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та місцевою «Олександрією». Полтавська команда, яка начебто відштовхнулася від дна з новим тренером, цього разу проходила перевірку сильним суперником. «Олександрія» — одна з небагатьох цікавих команд чемпіонату і традиційно дуже незручна для «ворсклян».
«Олександрія» — «Ворскла» — 3:0.
«Олександрія»: Паньків, Пашаєв, Дубра, Бабогло, Мирошніченко, Банада (Ковалець, 27, Тейшейра, 87), Гречишкін (Грицук, 90), Запорожан, Лучкевич, Безбородько, Третьяков.
Головний тренер — Володимир Шаран.
«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Ндіайє, Сапай, Скляр (Кравченко, 77), Луїзао (Очігава, 86), Артур (Кане, 71), Васін, Ребенок, Коломоєць.
Головний тренер — Юрій Максимов.
Голи: Запорожан (59, пен.), Ковалець (75, 87).
Юрій Максимов вирішив не змінювати переможного складу і випустив тих самих гравців, що й у матчі з «Колосом». У воротах зіграв Дмитро Різник. На лівому фланзі захисту вийшов Вадим Сапай. У центрі оборони зіграли Пап-Альюн Ндіайє та Володимир Чеснаков. Праворуч захищався Ігор Пердута. В опорній зоні вийшов Олександр Скляр. Над ним розташувався Луїзао. Фланги півзахисту поділили Павло Ребенок та Артур. У нападі Юрій Максимов випустив обох форвардів, які були в його розпорядженні, — Юрія Коломойця та Дениса Васіна.
«Ворскла» могла пропустити вже на першій хвилині, бо господарі заробили право на штрафний удар. Дмитро Гречишкін пробив підступно й точно, але Дмитро Різник парирував цей удар, а потім встиг швидко підвестися і відбити добивання від Банади. «Олександрія» більше володіла м’ячем і атакувала. Якби не Дмитро, «ворскляни» програли б з великим рахунком. На 19-й хвилині після подачі партнера впритул головою пробив Валерій Лучкевич —  Дмитро Різник дивом зреагував на удар і перевів м’яч на кутовий.
Загалом «Ворскла» у першому таймі мала три цікавих моменти. На 22-й хвилині після контратаки небезпечно пробив Артур, але м’яч полетів набагато вище воріт. За хвилину до цього Денис Васін і Луїзао класно розіграли штрафний, але бразилець не зумів точно пробити. Також на 42-й хвилині Луїзао точним пасом вивів на удар Юрія Коломойця. З ударом нападника впорався Юрій Паньків. Останній момент у першому таймі створили господарі. По воротах пробив Денис Безбородько, і знову на висоті опинився Дмитро Різник.
Другий тайм так само почався з удару Дмитра Гречишкіна і «сейва» Дмитра Різника. Знову господарі швидко захопили ініціативу і почали тиснути на оборону полтавців. «Ворскла» впевнено захищалася, але привезла необов’язковий пенальті. На 59-й хвилині Вадим Сапай, намагаючись вибити м’яч зі штрафного майданчика, не влучив власне по м’ячу, а вдарив по нозі Дениса Безбородька. Арбітр все бачив і призначив пенальті. Андрій Запорожан із позначки пробив сильно й точно в лівий від воротаря кут — 1:0. Після пропущеного голу полтавці почали грати активніше. Свої моменти мали Луїзао, Артур, Денис Васін та Ібрахім Кане, але всі їхні удари були невлучними. Натомість господарі розіграли атаку правим флангом: Валерій Лучкевич п’ятою віддав на Кирила Ковальця, а той влучним ударом подвоїв перевагу «Олександрії» — 2:0. На 85-й хвилині для «ворсклян» все стало зовсім кепсько. Ндіайє збив Безбородька. Дмитро Гречишкін подав на Кирила Ковальця, і той головою забив розкішний третій гол — 3:0. Після цього моменту гру було зроблено.
Констатуємо: «Ворскли» вистачило на півтора тайма надійної гри. Команда Юрія Максимова залишається без очок і на останньому місці турнірної таблиці.