Полтавці Костянтин Гордейчик та Артем Сидоров завоювали медалі Кубка України з бойового самбо

Цими днями у Києві відбувся Кубок України з бойового самбо серед юніорів та дорослих. В турнірі змагалися 260 спортсменів з різних куточків України. У кубку брали участь спортсмени з Полтави, і двоє наших самбістів повернулися з медалями.
Полтавець Костянтин Гордейчик завоював «срібло» у ваговій категорії до 62 кг серед дорослих. Він провів три поєдинки. Після перемоги у першому бою вийшов у півфінал, де йому довелося битися з майстром спорту Денисом Кицюком з Дніпропетровщини. Костянтин переміг і його, але у фіналі поступився Олексію Бондаренку з Волині.
У ваговій категорії до 90 кг серед юніорів «бронзу» завоював полтавець Артем Сидоров. Він також провів три поєдинки. У перших двох полтавець переміг, але у півфіналі поступився Івану Козловському з Одещини. До змагань хлопців готував тренер Ігор Онопрієнко з клубу «One Team».