Кременчужанка Маріанна Басанець завоювала «бронзу» Кубка України з боксу серед жінок

Цими днями у Черкасах відбувся Кубок України з боксу серед жінок. У змаганнях взяли участь спортсменки з Полтавщини, і ми маємо свою медалістку.
Кременчужанка Маріанна Басанець стала третьою у ваговій категорії до 57 кг. У першому поєдинку вона перемогла Альону Плісак із Хмельниччини. Наша землячка виграла одноголосним рішенням суддів. У півфіналі наша спортсменка так само одноголосним рішенням поступилася Сніжані Холодковій із Києва. Таким чином, Маріанна Басанець — бронзова призерка Кубка України з боксу. До змагань Маріанну готували тренери Олександр Мальцев та Олександр Ляховий.