Полтавець Олександр Костенко — переможець Кубка світу з кіокушинкай карате

Олександр Костенко (ліворуч) та Олександр Калінін.

Цими днями у чилійському Сантьяго відбувся Кубок світу з кіокушинкай карате. У складі збірної України змагалися спортсмени з Полтави, які вибороли чотири медалі, одна з яких — золота.
Олександр Костенко став чемпіоном у поєдинку «куміте» серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг. На шляху до фіналу він провів три поєдинки, в яких вибив зі змагань двох чилійців та іспанця, а в фіналі бився з представником Чилі, якого нокаутував. Крім того, Олександр став другим у поєдинку «ката».
Олександр Калінін завоював «бронзу» серед хлопців 16—17 років у ваговій категорії до 80 кг. У першому поєдинку він переміг чилійця, а у півфіналі поступився бразильцеві і став третім. У поєдинку «ката» виборов «срібло».