ХОКЕЙ. «Кременчук» гратиме вирішальний матч за вихід до фіналу плей-оф Екстраліги

У третьому матчі півфінальної серії хокейної Екстраліги «Кременчук» на власному майданчику поступився київському клубу «Дженералз» 0:3. У перших двох матчах у Києві команди здобули по перемозі, однак фактор домашньої гри не допоміг кременчужанам. Якщо в першому періоді була нічия 0:0, то в другому кременчужани пропустили в меншості, ще раз попустили у третьому періоді, й наприкінці зустрічі третя шайба влетіла у порожні ворота, коли «Кременчук» зняв воротаря. Серія триватиме до трьох перемог однієї з команд, у «Дженералз» їх дві.

У четвертій грі кременчужани лише в серії булітів змогли перевести серію до п’ятого вирішального матчу, який відбудеться 23 березня в Києві. У першому періоді кременчужани почали активніше, але без помилок діяв голкіпер гостей, та за дві хвилини до кінця першого періоду точним кидком відзначився білоруський легіонер господарів Ілля Коренчук. Не минуло й хвилини у другому періоді, як «Дженералз» зрівняв рахунок. Валентин Слюсар зумів «розпечатати» Михайла Шевчука, який у цьому епізоді явно помилився. Кияни могли відразу й вийти вперед, але шайба після кидка Івана Савченка і рикошету влучила в штангу. Кременчужани ж зуміли закинути шайбу після комбінації при грі у форматі 4 на 4 — Янішевський увійшов у зону суперника і залишив шайбу на Чернишенка — кидок останнього був точним — 2:1. У третьому періоді господарі грали більше на захист, але втримати ворота «на замку» не змогли — Тимченко виявився спритнішим за всіх на п’ятачку кременчужан — 2:2. В овертаймі команди дбали про власні ворота, тож гра перейшла у серію булітів, яка виявилася вдалішою для кременчужан.

ХК «Кременчук» — «Дженералз» — 4:3 Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 2:1)

Голи: 1:0 — Коренчук (18:05). 1:1 — Слюсар (20:38). 2:1 — Чернишенко (34:13). 2:2 — Тимченко (54:13).

Серія булітів: 1:0 — Підгурський. 1:0 — Слюсар (воротар). 1:0 — Коренчук (мимо). 1:1 — Секірко. 1:1 — Гриценко (воротар). 1:1 — Караульщук (воротар). 1:1 — Савченко (воротар). 1:1 — Підгурський (воротар). 1:1 — Афанасьєв. 1:1 — Підгурський (воротар). 1:1 — Караульщук (воротар). 2:1 — Коренчук.

«Кременчук»: Шевчук — Луговий, Жовнір, Янішевський, Коренчук, Васильєв, Варивода, Андрейків, Костюк, Романенко, Гриценко, Підгурський, Чернишенко, Ісаєнко, Дегтярьов, Мікулко, Акимов, Сірченко, Лисак, Карпенко.