На сесії Полтавської обласної ради депутати затвердили зміни до Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013—2020 роки, зокрема щодо порядку виплати грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну вірусну інфекцію COVID-19, спричинену коронавірусом. «Нині медичні працівники, на жаль, є першими в групі ризику зараження на коронавірусну інфекцію. І обласна влада постійно шукає можливості підтримати тих, хто рятує життя інших, — зауважив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. — До кінця року кожен працівник медичної установи, який захворів на COVID-19, отримає 10 тисяч гривень. Плануємо продовжити виплати і наступного року».
Щоб отримати гроші, медпрацівник має написати заяву на ім’я керівника комунального закладу охорони здоров’я, який надавав стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною вірусною інфекцією COVID-19. «Усі необхідні документи для здійснення виплат подаються до департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації. Саме він формує відповідні cписки та приймає рішення щодо надання допомоги. Реалізуються виплати через департамент соціального захисту населення облдержадміністрації», — пояснила заступник керівника області Катерина Рижеченко.
Лабораторно підтверджені випадки інфікування медпрацівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на коронавірусну інфекцію, підлягають розслідуванню як випадки гострого професійного захворювання.
Станом на ранок 18 листопада в Полтавській області захворювання на коронавірусну інфекцію підтвердили в 725 працівників медичних установ. Прогнозована потреба на вказані виплати до кінця цього року становить 7,2 мільйона гривень. До медичних та інших працівників комунальних закладів охорони здоров’я належать керівники з числа лікарів, лікарі-спеціалісти, молодші медичні сестри.
Додати новий коментар
Gecgld
4.11 2022 - 22:41
Посилання
rocaltrol 0.25 mg pills <a