Таке рішення є спільною думкою полтавців, які подали та підписали відповідну петицію, депутатів міської ради, котрі лобіювали це рішення, і членів виконкому, які його ухвалили, зауважує секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. За попередніми підрахунками, на ці потреби з бюджету планують виділити 40 млн. грн.
Цієї суми має вистачити, щоб забезпечити безкоштовним гарячим харчуванням усіх учнів молодших класів і дітей пільгових категорій.
— Тепер справа за тендером. Готуємо відповідну документацію й починаємо торги, аби вже наступного року 100% учнів початкової школи (з 1-го по 4 клас) були забезпечені безоплатним харчуванням, — зазначив Олександр Шамота. — Прослідкуємо й за тим, щоб таке харчування було безпечним, відповідало віковим нормам щодо енергетичної цінності і подобалося дітям.
Секретар Полтавської міської ради зазначив, що таке рішення стало можливим завдяки консолідованій співпраці громадськості, депутатів та виконкому.
— Безкоштовні сніданки у школах мають з’явитися вже з 1 січня, отже, школи вже зараз повинні організувати тендери. Це буде не один тендер від управління освіти — можливі проблеми й наслідки такої роботи ми вже пройшли. Кожна школа визначить свого переможця, який нестиме відповідальність за якість і смак страв. Легше буде і контролювати виконавців. Адже харчування повинне бути корисним, збалансованим, смачним і мати відповідну енергетичну цінність, — підсумував Олександр Шамота.
Додати новий коментар