Шановний Олександре Федоровичу! Уже понад півроку ви очолюєте Полтавську міську раду. Ми дуже сподівалися, що ви зможете виправити грубі помилки попередніх керівників, які були допущені стосовно колишньої Полтавської міської санепідстанції, а нині — Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» всупереч законодавчим документам.
Ви дбаєте про майбутнє. І це дуже добре. Раніше ми вже зверталися до вас із колективним зверненням та направляли матеріали обласного наукового товариства лікарів-гігієністів та епідеміологів і ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», публікації в засобах масової інформації області й України, але позитивної реакції поки що немає. Дивує те, що бюрократичні відписки ми отримали лише від департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради № 01-08-01.2-14/1207-14 від 26.04.2021 р. та № 01-08-01.3-06/1344-06 від 11.05.2021р., а від вас так і не дочекалися відповіді. Департамент охорони здоров’я дублює все те, що наводили їхні попередники раніше, і зовсім не розуміє: вирішення цього питання не в його компетенції.
Тож ми знову нагадуємо, що ваші попередники не виконали розпорядження Кабінету Міністрів України № 520-Р «Про передачу цілісних майнових комплексів санітарно-епідеміологічних станцій зі спільної власності територіальних громад областей і комунальної власності територіальної громади м. Севастополя в державну власність» від 28.08.2001 р. та відповідного рішення 18-ї сесії Полтавської обласної ради від 23.03.2005 р., забравши в Полтавської міської санепідстанції чотири приміщення за адресами: вулиці Сапіго, 6, Шведська, 20, Артема (нині Симона Петлюри), 26, та Фрунзе (нині Європейська), 20, три з яких перетворили на торговельні об’єкти. Натомість, як виявилося потім, шахрайськими методами передали нам у користування будівлю непрацюючого дитячого садочка по вулиці Івана Мазепи, 57, у вигляді оренди.
Попередники «начхали» на профілактичну галузь охорони здоров’я не лише Полтави, а й усієї України. Їх не цікавили життя та здоров’я населення, а також біобезпека міста й області загалом.
Нас турбує доля й інших дитячих садочків міста Полтави. Наприклад, приміщення дитячого садочка № 70 за адресою: провулок Хорольський, 3, займає суд Київського району, будівля дитячого садочка № 68 на вулиці Гната Хоткевича, 9, продана й нині пустує, дитса-док № 54 на вулиці Стешенка, 8, займають правоохоронні органи, а № 53 на вулиці Навроцького — суд Шевченківського району. І це не весь перелік приміщень дитсадків, які використовуються не за призначенням.
Ось таке ставлення до медицини та ще й в умовах пандемії коронавірусної інфекції не може не хвилювати, тим паче, що Полтава лідирує в області щодо кількості хворих та, на жаль, померлих. Через такі ганебні дії попередньої міської влади в Полтавському лабораторному підрозділі втратили 18 фахівців, залишився лише один лікар-епідеміолог та два помічники, умови праці решти працівників стали незадовільними. Яке ж майбутнє на них чекає? Куди ми котимося?
Час настав, доведіть, що ви дбаєте про майбутнє. Не беріть за приклад ганебних помилок попередників. Невідомо, що буде завтра, які будуть наступні виклики: біологічні, радіологічні, хімічні, токсикологічні тощо.
Тож звертаємося до вас знову, Олександре Федоровичу. Необхідно терміново відновити роботу Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень на вулиці Івана Мазепи, 57, та відремонтувати його, оскільки з вини попередньої міської влади були відключені газ, електро- та водопостачання. Крім того, треба вирішити питання про передачу його в державну власність і згідно з чинним законодавством надати відповідь колективу на адресу: 36039, місто Полтава, вулиця Ватутіна, 35-а, Володимиру Григоровичу Овчаренку.
Із повагою колектив Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень
Додати новий коментар
Xtkelk
5.11 2022 - 1:43
Посилання
buy calcitriol 0.25 mg