Потопала в смітті — саме цей вираз найточніше характеризує Полтаву останнього десятиріччя. Причина — невиконання занедбаним КАТП-1628 своїх безпосередніх обов’язків. Над оздоровленням комунального підприємства півтора року працювала команда Олександра Удовіченка «Рідне місто»
Протягом 2008—2018 років КАТП-1628 неухильно руйнувалося й не могло забезпечувати чистоту в Полтаві. Передусім не вистачало техніки. Із 15 сміттєвозів справними були лише 6. Однак і на них не було кому працювати — люди тікали через низькі зарплати. Відтак підприємство шукало 12 водіїв. А в побутових приміщеннях взимку доводилося сидіти в шапках і рукавицях!
Зі старим керівництвом КАТП-1628 ці питання вирішити було неможливо в принципі. За них узявся новопризначений керівник — член команди «Рідне місто» Тарас Бойко.
— Так, півтора року тому на підприємстві не було сміттєвозів, вантажівок і водіїв. Як воно працювало за таких обставин, бачили всі. До того ж КАТП-1628 мало борги, адже рівень укладення договорів на вивезення сміття з жителями був незадовільним. Тому в стислі строки з великим напруженням ми почали стабілізувати ситуацію:
закупили нову техніку — 37 одиниць (сміттєвози, трактори, вантажівки, «екобус», автомийка тощо);
збільшили штат (якщо у 2018 році на підприємстві працювала 191 особа, то нині — 223 особи);
підвищили заробітну плату в 1,5 раза порівняно з 2018 роком;
відремонтували виробничі приміщення, працівники отримали належні умови праці й відпочинку;
працівників на 100% забезпечили спецодягом;
на підприємстві ввели управлінський облік, що допомогло оперативно реагувати на звернення громадян та розв’язувати виробничі проблеми;
рівень укладення договорів на вивіз побутових відходів підвищили вдвічі.
Усі ці зміни й дали змогу КАТП-1628 розпочати системну роботу, розв’язуючи багаторічні проблеми полтавців та роблячи Полтаву чистішою.
Зокрема за 1,5 року:
— з міського сміттєзвалища усунули посередників, які наживалися на ньому, продаючи цінні відходи;
— уперше в Полтаві запровадили сортування паперу, скла й пластику в окремі контейнери, у результаті чого місто отримало додаткові 4 мільйони гривень;
— вперше в Полтаві запровадили збирання та утилізацію небезпечних відходів (запустили «екобус»), зібравши їх усього 6,4 тонни;
— вперше в Полтаві запровадили миття контейнерів на місці, тепер їх миють у 5 разів частіше, ніж раніше.
— уперше в Полтаві запровадили вивезення будівельного сміття за допомогою крана-маніпулятора — від бетонних уламків звільнено 112 адрес.
Конкретні справи, народжені професійним підходом, говорять самі за себе.
Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко вважає:
— Комунальні підприємства повинні безперебійно працювати на полтавців. Почавши їхнє оздоровлення, потрібно продовжувати системну роботу: далі купувати нову техніку, запроваджувати інновації, дбати про колективи. Тільки за таких умов багаторічні проблеми жителів будуть ефективно розв’язуватися.
Денис КОМПАНІЄЦЬ
Додати новий коментар
Capxst
4.11 2022 - 9:40
Посилання
buy rocaltrol pills <a href=