Як команда Олександра Удовіченка відроджувала КП «Міськсвітло»

Хто піклується про те, щоб Полтава була вночі освітленою і в ній безперебійно працювали світлофори? В останнє десятиріччя про це ніхто не знав. Чому? Бо ніхто не бачив роботи КП «Міськсвітло», адже вона відзначалася просто кричущою неефективністю. Над «оздоровленням» комунального підприємства півтора року працювала команда Олександра Удовіченка «Рідне місто»

Відродили «Міськсвітло» — освітлили Полтаву.
 

Протягом 2008—2018 років КП «Міськсвітло» працювало на чверть сили. Причин було дві: підприємство не мало сучасної техніки й на ньому не вистачало робітників — передусім із причини низької зарплати. 

Півтора року тому ці завдання постали перед новопризначеним керівником «Міськсвітла», членом команди «Рідне місто» Романом Кикотем:

— Ситуація виявилася дуже запущеною, і вирішувати її треба було негайно. Інакше б ми просто втратили підприємство як дієву силу. Тому я зробив ревізію матеріально-технічної бази й склав план першочергових заходів:

насамперед закупили нову техніку — автопідіймачі АП-18, три наявні АП-17 відремонтували;

підвищили заробітну плату на 45% порівняно з 2018 роком;

відремонтували побутові приміщення електромонтерів, створивши для них нормальні умови праці й відпочинку;

змінили розподіл обов’язків за рахунок збільшення колективу та введення нових посад, таких, як начальник електротехнічної лабораторії, підсобний робітник, диспетчер, водій спецавтопідіймача та автослюсар. 

Усе це й дало «Міськсвітлу» змогу розпочати масштабну роботу, розв’язуючи багаторічні проблеми полтавців. За півтора року вперше системно освітлено 72 «темні» зони — частину села Яр та вулицю Курчатова (Половки), «перешийок» на Браїлках — від гімназії № 13 до нових багатоповерхівок на вулицях Марії Башкірцевої, Героїв Сталінграда № 8-а, 10, 14, «серпантин», що веде до Червоного Шляху, спуску від Білої альтанки та багато інших. Вперше в історії Полтави освітлено багатотисячний мікрорайон Огнівку.

Щоб полтавці, зокрема учні почувалися безпечно на пішохідних переходах, їх почали системно освітлювати. Наразі завершено вже 59! При цьому застарілі лампи замінюють на LED — сучасні та якісні. Світлодіодні модулі замість лампових з’явилися на світлофорних об’єктах. Вони служитимуть довше. До того ж триває модернізація світлофорів, щоб вони розвантажували перехрестя, створюючи так званий «ефект зеленої хвилі».  Це дасть змогу зменшити кількість «пробок» на по-лтавських вулицях.

Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко вважає:

— Комунальні підприємства повинні служити полтавцям. Їхнє «оздоровлення» після десятиріччя бездіяльності — запорука розв’язання численних проблем жителів. Правильно обраний напрям і системний господарський підхід зроблять Полтаву чистою і комфортною. 

Денис КОМПАНІЄЦЬ

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 6 | Коментарів: 1


Додати новий коментар

Зображення користувача Zbndvg.

buy calcitriol 0.25 mg online cheap <a href="https://rocaltrtn.com/">rocaltrol 0.25 mg for sale</a> calcitriol without prescription