Соціальні працівники отримали засоби індивідуального захисту

 

Міністерство соціальної політики, дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та громадська спілка «Українська мережа за права дитини» передали засоби індивідуального захисту для соціальних працівників Полтавської області. Допомогу надали у межах спільного проекту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19». Його мета — посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії.

«Уперше отримуємо допомогу в такій кількості. Нині всі вже трохи звикли жити в умовах карантину. Тому важливо убезпечити дітей, яких повернули з інтернатних закладів у сім'ї. Основну роль у наданні допомоги таким сім’ям відіграють соціальні працівники. Вони першими мають реагувати на виклики, моніторити ці сім’ї, супроводжувати їх. Щоб вони виконували свою роботу якісно та водночас перебували в безпеці, потрібні засоби індивідуального захисту. Також соцпрацівникам у межах проекту надаватимуть і методичну допомогу», — зауважила заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Засоби індивідуального захисту для безпечної роботи із сім’ями та дітьми під час пандемії коронавірусної інфекції отримають 344 фахівці із соціальної роботи та спеціалісти служб у справах дітей Полтавської області. Із них 32 фахівці із соціальної роботи, які працюють у комунальних закладах ОТГ, 122 працівники служб у справах дітей, 190 — працівники центрів соціальних служб та фахівці із соціальної роботи, які працюють при сільських і селищних радах та ОТГ. 

«Набори складаються із сертифікованої продукції, якої кожному працівнику вистачить на два місяці: медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли. «Донором» проекту є ООН ЮНІСЕФ. Уся партія ЗІЗ тільки для Полтавщини обійшлася в близько 400 тисяч гривень. Проект триватиме 5 місяців», — розповіла координатор проекту «Українська мережа за права дитини» Ольга Коссе.

Набори розділять між районами, і до кінця тижня їх отримають усі соцпрацівники. Крім Полтавської області, проект діє також у Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській та Харківській областях. Навчальну підтримку отримають понад 600 фахівців, під соціальним супроводом котрих перебуватимуть 5 000 сімей, в які повернулися діти з інтернатів. 

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 8 | Коментарів: 0


Додати новий коментар