Спільнота фітнес-підприємців вимагає відкриття спортивних закладів

Настала черга протестувати представникам закладів фітнес-індустрії.
 

У вівторок, 19 травня, біля приміщення Полтавської міської ради зібралися представники спортзалів та фітнес-клубів обласного центру на знак протесту проти того, що вони досі не мають можливості працювати. Організатором акції протесту виступив директор спортивного клубу «Олімп» Олександр Рагулін. «Уряд проголосив, що спортзали та фітнес-центри відкриються чи то на другому, чи то на четвертому етапі. А тиждень тому прозвучало повідомлення, що вони взагалі не відкриються. Ось така суперечлива інформація. От ми й вийшли з протестом, аби міська влада вирішила це питання, — пояснив журналістам пан Олександр. — Якщо великі торговельні центри працюють, то чому спортзали й фітнес-центри не можуть працювати? Ми вже понад два місяці сидимо без роботи, у всіх сім’ї, які потребують матеріальної підтримки».

«Кабмін дозволив тренуватися професійним спортсменам. Але як тренуватися, якщо спортзали не працюють? Де ж тут логіка? — додав власник фітнес-клубу «Професіонал», заслужений тренер України Лернік Матосян. — До того ж більшість професійних спортсменів працюють у тих же спортклубах тренерами, заробляючи на прожиття. Тому й вимагаємо відкриття спортивних закладів. При цьому ми готові виконувати всі вимоги щодо карантинних обмежень».

Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України, призер чемпіонату Європи Олександр Трифонов, котрий 20 років займається боксом, також долучився до акції протесту. «Спортсменам потрібно рухатися вперед, ми не можемо так довго сидіти без тренувань, — заявив він. — Якщо ресторани й кафе працюють, то чому ж спортзали досі закриті? Як на мене, спорт має бути у пріоритеті. Якими потім можуть бути результати в наших спортсменів, якщо їм не дають змоги розвиватися?»

Десять полтавських фітнес-клубів підготували навіть звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, у якому просять переглянути строки зняття обмежень зі спортивних закладів. До представників закладів фітнес-індустрії вийшов секретар міськради Олександр Шамота, який, до речі, й сам у минулому був фітнес-тренером. «За моєю інсайдерською інформацією, завтра Кабінет Міністрів має ухвалити рішення, згідно з яким заклади фізичної культури і спорту зможуть розпочати свою роботу вже з 22 травня, — запевнив він. — Але я хочу, щоб ви зрозуміли, що в цій «карантинній» історії ми з вами житимемо, як мінімум, до кінця року. Тож спортивні заклади зможуть функціонувати лише  за умов суворого дотримання карантинних вимог щодо маскового режиму, дезінфікування, відстані між тренажерами, обмеженої кількості людей на групових заняттях. Від кожного з вас залежатиме, чи зможемо ми працювати хоча б у такому режимі й надалі».

Олександр Шамота також нагадав присутнім, що міська влада не в змозі сама пом’якшити карантинні вимоги, оскільки Кабінет Міністрів України не надає їй такого права.

Ганна ЯРОШЕНКО

Фото автора

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 8 | Коментарів: 0


Додати новий коментар