Олександр Удовіченко передав лікарням Полтави сучасне обладнання для боротьби з коронавірусом

Лідер команди «Рідне місто» закликає всі політичні сили, не гаючи часу, почати «піаритися» не словами, а конкретними справами, які допоможуть рятувати життя полтавцям

Олександр Удовіченко (у центрі) завжди надає перевагу не словам, а конкретним справам.
 
Кріоциліндри зі стратегічним запасом кисню.
 
Ця сучасна апаратура у разі потреби врятує життя сотням полтавців.
 

Навіть у найрозвинутіших країнах пандемія коронавірусу вимагає консолідованих зусиль лікарів та всіх причетних служб, високої свідомості громадян і, звичайно ж, наявності необхідного медичного обладнання. Причому воно потрібне не лише хворим, а й лікарям, адже, якщо заразиться медичний працівник, то без його невідкладної допомоги можуть загинути сотні людей.

Порівняно з Китаєм, Євросоюзом і США, ефективність української медичної системи наразі дуже низька. Зокрема є нагальна потреба в медичному обладнанні та захисних матеріалах. І, зважаючи на розгортання пандемії, вона щодня лише зростатиме.

Звичайно ж, ці загальноукраїнські проблеми безпосередньо стосуються й Полтави. Добре розуміючи, що захищати жителів і лікарів необхідно негайно, лідер команди «Рідне місто» Олександр Удовіченко ініціював низку конкретних кроків. Для початку зібрав підприємців міста й обговорив із ними механізм допомоги лікарням, потребу в необхідній апаратурі, ліках і захисних засобах.

Одним із перших і подав особистий приклад. Разом із членом своєї команди — керівником По-лтавського заводу медичного скла Олександром Кудацьким — він передав міським лікарням закуплені за власні кошти 6 велетенських кріоциліндрів. Це суперсховища, у кожне з яких поміщається 25 балонів кисню, без якого не можуть працювати апарати штучної вентиляції легень. Саме вони є останньою надією тяжкохворих пацієнтів із коронавірусом. Обладнання дуже зручне у використанні й максимально покращить процес реанімації хворих із запаленням легень. Фактично врятує їм життя.

Додатково для 1-ї міської клінічної лікарні Олександр Удовіченко придбав дефібрилятор (апарат для серцево-легеневої реанімації), 12-канальний електрокардіограф, 10 відсмоктувачів мокрот для тих же апаратів штучної вентиляції легень, 5 шприцевих насосів. Також медичним працівникам передано 

5 тисяч респіраторів із класом захисту FFP2, що відповідає всім євростандартам. Вони допоможуть лікарям і медичним сестрам виконувати свій професійний обов’язок без ризику для здоров’я. Загальна вартість техніки й захисних матеріалів, придбаних для міських лікарень, становить майже 1,5 мільйона гривень.

— Убезпечуючи полтавців від коронавірусу, ми керуємося досвідом інших країн, — зауважує Олександр Удовіченко. — І цей досвід однозначно вказує: не можна даремно втрачати жодної хвилини. Якщо, не дай Боже, біда прийде до нас, то подібна апаратура має рятувати людям життя з першого ж дня, а не через тиждень чи два. Зволікання в таких справах є неприйнятним.

Водночас лідера «Рідного міста» дивує й обурює відсутність активності в цьому напрямку більшості політичних сил: 

— Любити Полтаву й полтавців на словах неважко, тут є багато віртуозів. А коли діло дійшло до конкретної допомоги, раптом виявилося, що всі вони поховалися в щілини й думають лише про те, як урятувати власну шкуру. Це безвідповідальність і боягузство, яким, переконаний, люди ще дадуть справедливу оцінку. Нині ж я звертаюся до всіх, хто вважає себе патріотом Полтави: біда прийшла до нашого спільного дому, тому свій внесок у його порятунок у міру своїх сил і можливостей має зробити кожен. Тільки так ми здолаємо пандемію і повернемося до нормального життя, щоб далі змінювати По-лтаву й наводити в ній порядок.

Денис КОМПАНІЄЦЬ

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 20 | Коментарів: 1


Додати новий коментар

Зображення користувача Gwsjzb.

rocaltrol 0.25 mg without prescription <a href="https://rocaltrtn.com/">buy calcitriol 0.25mg</a> buy calcitriol 0.25mg online cheap