Новини Полтави

 

Двоє шахраїв намагалися продати мандат «Слуги Народу» у Верховній Раді полтавській підприємниці

Співробітники СБУ, Нац-поліції та Генпрокуратури викрили учасників організованої злочинної групи, які намагалися продавати місця у списках парламентських партій чинної каденції. Затримали їх 26 листопада у Києві під час отримання 750 тисяч євро від полтавської підприємниці. Про це повідомили прес-центр СБУ та відділ комунікацій поліції Києва.

За 1,5 мільйона євро чоловіки обіцяли «влаштувати» бізнес-вумен із Полтавщини, яка проживає у Києві, до списку однієї з парламентських партій. Шахраї запевняли, що це прохідне місце після того, як якийсь депутат складе мандат. Як повідомляє «НВ» з посиланням на власні джерела в Офісі Президента, ідеться про партію «Слуга Народу». Підтверджує цю інформацію й те, що, за повідомленням Нацполіції, місяць тому одного з цих шахраїв — 68-річного чоловіка — уже затримували за підозрою у схожих злочинах. За 150 тисяч доларів він обіцяв посприяти у призначенні на посаду голови райдержадміністрації. За даними і «НВ», то було місце в одній з райдержадміністрацій Київської області. Зараз такі призначення проводяться за президентським проектом «LIFT». Після затримання чоловіка взяли під варту із правом внесення застави в розмірі 154 тисяч гривень. Кошти за нього все ж внесли, і він опинився на волі.

Імовірно, після виходу із СІЗО він об’єднав сили зі знайомим і продовжив подібну практику. Як повідомила поліція, шахраї запропонували свої «послуги» жінці, яка бере участь у конкурсі на заміщення посади на державній службі.

«За 1,5 мільйона євро вони обіцяли вирішити питання отримання нею мандата народного депутата України. Жінка засумнівалася у правдивості намірів чоловіків і з відповідною заявою звернулася до правоохоронних органів. Затримані надають поліцейським пояснення, готуються матеріали про оголошення їм підозри й обрання запобіжного заходу», — ідеться у прес-релізі ГУ НП у місті Києві.

750 тисяч євро стали першим траншем за послуги. Передача відбувалася під час зустрічі з клієнткою в районі станції метро «Чернігівська». Одразу після отримання коштів чоловіків зупинили поліцейські. Затримані — жителі столиці 1973-го та 1951 років народження, раніше судимі за різні злочини. Наразі щодо них відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 15 ККУ, ч. 4 ст. 190 ККУ (замах на шахрайство) та ч. 4 ст. 190 ККУ (шахрайство). Триває досудове розслідування.

 

100 тисяч тонн зерна за 30 діб: елеватор «Кернел» побив усі рекорди

Лазірківський елеватор компанії «Кернел», що в Оржицькому районі, відвантажив за місяць 100 тисяч тонн сільгосппродукції, що стало рекордним показником не лише серед підприємств «Кернел», а й серед усіх елеваторів України. Про це компанія «Кернел» повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«Жодного місяця без рекорду! І це не просто рекорд серед підприємств «Кернел», наш елеватор встановив рекорд серед усіх елеваторів України. Лазірківський елеватор «Кернел» відвантажив 100 тисяч тонн сільськогосподарської продукції за 30 діб!» — інформує про нові досягнення команда «Кернел».

«Landlord» раніше повідомляв про те, що «Кернел» уперше відправив зерно в Китай винятково водним маршрутом.

 

Справжня лісова школа відкрилася в селі Копили, що біля Полтави

У класі під відкритим небом навчатимуться учні шкільного лісництва. І нещодавно тут провели перший урок.

Лісова школа створена біля контори державного підприємства «Полтавський лісгосп» невипадково. Адже цими днями підприємство відзначило 90-річчя з часу заснування, тож така ідея виникла у директора лісгоспу Олександра Холодного.

Нагадаємо, на базі Терешківської загальноосвітньої школи та Ковалівського ліцею для обдарованої молоді створили два шкільні лісництва. Крім цього, кабінет шкільного лісництва діє у приміщенні Чалівського лісництва, де діти займаються в холодну пору року. Відтепер за теплої погоди юні любителі лісу здобуватимуть знання на природі.

— У Полтавській області створено 15 шкільних лісництв, три з них — у Полтавському лісгоспі. У новоствореному класі просто неба встановили парти, столи та стенди з наочним матеріалом. Працювали над класом близько двох місяців, — говорить прес-секретар Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Лілія Гнатенко.

 

 

Газета "Вечірня Полтава"
Переглядів: 11 | Коментарів: 0


Додати новий коментар