На території Полтави дотепер залишається чимало місць, де немає освітлення. Ліквідація цієї застарілої проблеми розпочалася лише нещодавно
Коли рік тому команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» почала опікуватися сферою ЖКГ, її представники проаналізували ситуацію з освітленням Полтави. Виявилося, що проблеми існують не тільки на окремих вулицях, подекуди цілі квартали потопають у темряві, а їхні жителі відчувають величезні незручності й небезпеку.
Комунальники на чолі з членом команди «Рідного міста» — заступником міського голови з питань ЖКГ Олексієм Чепурком — підготували детальний план робіт, у якому було визначено черговість освітлення і враховано особливості кожної проблемної території. Після цього почався робочий процес, який триває дотепер.
Один із показових прикладів — мікрорайон Огнівка. Цього року світло з'явилося там уперше з часу забудови. Зовнішнього освітлення там не було передбачено взагалі — у темну пору тисячам жителів присвічували лише фари автомобілів та вікна багатоповерхівок.
— Не приховую: плануючи заздалегідь процес освітлення, ми зіткнулися з неабиякими труднощами, — зазначає Олексій Чепурко. — Довелося вперше прокладати кабелі, думати, як вивернутися з тих убогих технічних можливостей, які там є. Але зі складним завданням успішно впоралися насамперед завдяки винахідливості члена нашої команди — керівника КП «Міськсвітло» Романа Кикотя.
Спочатку, зважаючи на прохання жителів, комунальники освітлили дорогу біля навчально-виховного комплексу № 16, щоб убезпечити дітей. Потім почали просуватися далі — у бік Огнівського парку. Загалом станом на сьогодні освітлена територія від зупинки «Огнівська» до ринку «Стані-славський». Роботи з освітлення мікрорайону та Полтави загалом триватимуть і надалі.
Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко вважає:
— У Полтаві не повинно бути поділу районів на цивілізовані і занедбані. Скрізь живуть ті самі люди, отже, й умови для життя в них мають бути однакові — безпечні й комфортні. Зробити їх такими можна лише тоді, коли в основу змін покласти системність і господарський підхід.
Денис КОМПАНІЄЦЬ
Додати новий коментар